Web Standartları Site Yarışması

Gizlilik bizim için önemli

Sifremi UnuttumYeni Kullanici

2007 sonu yarışması için son başvuru tarihi 25 Aralık 2007. Web sitenizi kaydetmek için üye olmalısınız.

Sanalortam
Web Standartları Site Yarışması
Web standartlarına uygun, geçerli kodlar ile site yapımını teşvik etmek amacıyla yapılan bir yarışmadır.
Kırmızı Reishi
Sponsorlar
 

SWSSY Gizlilik Politikası

SWSSY, tarafların kendi yönetim panellerinde diğer kullanıcılara ilişkin görmüş olduğu bilgilerin haricinde, SWSSY'ye kaydolurken vermiş olduğu e-posta, telefon ve adres bilgilerini üçüncü kişilere açıklamayacaktır. SWSSY, kişisel bilgileri, firma bilgilerini üçüncü kişilere, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında paylaşmayacak, satmayacak veya kullandırmayacaktır.

SWSSY, kullanıcının izin verdiği bilgileri sayfalarından yayınlar, yarışmaya katılanların isim ve site adresleri de SWSSY sayfalarında yayınlanır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve web sitesinde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, SWSSY, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

SWSSY üyelerinin vermiş olduğu adres ve telefon bilgilerini ödül kazanmaları durumunda ilgili sponsorlarla paylaşacaktır.

Kişisel Kimlik Bilgileriniz, kişi adı-soyadı ve adresi, firma adı, firma adresi, telefon ve fax numarası, e-posta adresi ve kullanıcı sayfasında yapılan işlemlere yönelik bilgileri içermektedir. SWSSY, burada belirtilenin ve bilgilerin alındığı sayfa üzerinde belirtilenlerin haricinde sizden alınan Kişisel Kimlik Bilgilerinden herhangi birini SWSSY'nin işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır. SWSSY, SWSSY'nin iştirakleri ve bağlı şirketleri, işbu Gizlilik Politikası hükümleri haricinde kullanıcıların Kişisel Kimlik Bilgilerini, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda SWSSY, işbu Gizlilik Politikası hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

  1. Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlülükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak;
  2. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;
  3. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak;
Bilgi vermenin gerekli olduğu hallerdir.

SWSSY, kullanıcılar ve kullanıcıların kendi web sitesi kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını ( Cookie ) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına ( browser ) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak Internet'in kullanımını kolaylaştırır.Teknik iletişim dosyası, bir web sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin bir web sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiği ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya e-postanızdan veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

SWSSY, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. SWSSY'nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri yayınlandığı tarihten 30 (otuz) gün sonra yürürlülük kazanır.

İletişim | Gizlilik Politikası
© 2007 SWSSY, Sanalortam Web Standartları Site Yarışması